Kontakt

Bochnia Ul. Leonarda- dwa pokoje I piętro

Bochnia zobacz na mapie

1 050 PLN

Cena:
1 050,00 zł
Powierzchnia:
33,00 m2
Cena za m2:
40,91 zł
Rok budowy:
1975
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Piwnica:
tak
Id oferty:
7944/3877/OMW
Opis
Bochnia -do wynajęcia mieszkanie o pow.33mkw położone w bloku przy Ul.Leonarda na I piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc. Pokoje są nie umeblowane, w kuchni są meble, kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny,w łazience wanna, flizy, nie ma pralki.
W przedpokoju szafa w zabudowie. Na podłogach w pokojach panele. Ogrzewanie miejskie zawarte w czynszu. Wymagana kaucja zwrotna w kwocie 2500zł. W pobliżu sklep, supermarket, przedszkole, basen, dworzec pkp. Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Cena: 750zł odstępne + około 300zł czynsz + media według zużycia.

Wymagana umowa najmu okazjonalnego.

ZASADY NAJMU OKAZJONALNEGO - DO PRZECZYTANIA

Najemca musi wskazać lokal mieszkalny, do którego przeprowadzi się, kiedy umowa najmu okazjonalnego wygaśnie lub zostanie rozwiązana. Konieczne jest dostarczenie Wynajmującemu oświadczenia podpisanego przez właściciela mieszkania zastępczego.
Oświadczenie musi zawierać dane mieszkania i właściciela, który wyraża zgodę na przyjęcie najemcy pod swój dach, gdy zajdzie taka konieczność.

Najemca zobowiązany jest do podpisania w formie aktu notarialnego oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji oraz o zobowiązaniu się do opróżnienia i wydania lokalu w terminie, który został wyznaczony w żądaniu egzekucyjnym.

Kontakt:
Kudela Anita
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BOCHNIA
Ul.Kościuszki 3
tel: 698-452-925
e-mail: bochnia@polnoc.pl

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Numer licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo 5047. Zapraszamy po więcej ofert na naszą stronę : www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń