Kontakt

Mieszkanie – Bochnia

Bochnia zobacz na mapie

1 300 PLN

Cena:
1 300,00 zł
Powierzchnia:
60,00 m2
Cena za m2:
21,67 zł
Rok budowy:
1930
Liczba pięter:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Część domu
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Ogród:
tak
Id oferty:
7815/3877/OMW
Opis
UMOWA NA ZASADZIE NAJMU OKAZJONALNEGO

Bochnia- do wynajęcia mieszkanie o pow.60mkw położone na parterze w domu blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju, drugiego małego z którego przechodzi się do kuchni i łazienki z wc, ganku. Przy domu do dyspozycji jest niewielki ogródek. Mieszkanie umeblowane nowymi meblami, w kuchni meble w zabudowie, lodówka, w łazience kabina prysznicowa, pralka. Nieruchomość ogrzewana piecem gazowym dwufunkcyjnym. Wymagana kaucja zwrotna. Okres najmu minimum 1 rok. Zaletą nieruchomości jest dobra lokalizacja przy spokojnej ulicy, do centrum miasta 400m. Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Cena: 1300 zł + media

OKRES NAJMU 1 ROK , mieszkanie wolne od 1 sierpnia

ZASADY NAJMU OKAZJONALNEGO - DO PRZECZYTANIA

Najemca musi wskazać lokal mieszkalny, do którego przeprowadzi się, kiedy umowa najmu okazjonalnego wygaśnie lub zostanie rozwiązana. Konieczne jest dostarczenie Wynajmującemu oświadczenia podpisanego przez właściciela mieszkania zastępczego.
Oświadczenie musi zawierać dane mieszkania i właściciela, który wyraża zgodę na przyjęcie najemcy pod swój dach, gdy zajdzie taka konieczność.

Najemca zobowiązany jest do podpisania w formie aktu notarialnego oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji oraz o zobowiązaniu się do opróżnienia i wydania lokalu w terminie, który został wyznaczony w żądaniu egzekucyjnym.


Kontakt:
Kudela Anita
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI PÓŁNOC
tel: 698-452-925
e-mail: bochnia@polnoc.pl

Numer licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo 5047. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń