Kontakt

Mieszkanie – Bolesławiec, ul. Komuny Paryskiej

Bolesławiec, ul. Komuny Paryskiej zobacz na mapie

199 000 PLN

Cena:
199 000,00 zł
Powierzchnia:
43,30 m2
Cena za m2:
4 595,84 zł
Rok budowy:
1986
Liczba pięter:
4
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
101184/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze bloku w Bolesławcu.

Lokal posiada powierzchnię 43,30 m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wanną.

Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie. Woda podgrzewana jest za pomocą pieca gazowego. Podłogi zostały wykończone panelami oraz płytkami.

Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu deptaku, punktów handlowo - usługowych oraz Rynku.

Zapraszamy :

Agent nieruchomości :
Grzegorz Kojder, tel. 883 356 476

Północ Nieruchomości, ul. Zgorzelecka 12, Bolesławiec

Jesteśmy partnerami w przeprowadzaniu transakcji na rynku nieruchomości. Oferujemy profesjonalną obsługę w czynnościach związanych z kupnem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości. W Naszym Biurze macie Państwo możliwość skorzystania z wiedzy Agentów Nieruchomości oraz Pośredników Finansowych.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń