Kontakt

MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM

Zakoniczyn zobacz na mapie

499 000 PLN.

Cena:
499 000,00 zł
Powierzchnia:
47,00 m2
Cena za m2:
11 255,32 zł
Rok budowy:
2015
Liczba pięter:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
107163/3877/OMS
Opis
TYLKO U NAS!

MIESZKANIE: na sprzedaż funkcjonalne, ustawne, umeblowane i wyposażone. 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Zakoniczyn przy ulicy Świrskiego o powierzchni 47m2.
W jego skład wchodzą:

- ustawny salon z aneksem kuchennym,
- dwie sypialnie
- łazienka,
- przedpokój.

Poniżej kilka najważniejszych informacji i atutów:

- dużo zieleni,
- doskonale skomunikowane,
- świetny rozkład pomieszczeń,
- ogólnodostępne miejsca parkingowe,
- monitorowane osiedle,
- wysoki standard.

BUDYNEK: 3-piętrowy wybudowany w 2015r. Stan techniczny należy określić jako bardzo dobry. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem, klatka czyta oraz zadbana. Ogólnodostępne miejsca parkingowe.

OKOLICA: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Zakoniczyn. Towarzysząca zabudowa to inne niskie bloki utrzymane w nowoczesnej stylistyce architektonicznej. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, mniejsze sklepy spożywcze (np. Żabka) i specjalistyczne, solarium, przedszkole w budynku obok, przychodnia po przeciwnej stronie ulicy. W odległości ok. 200 m od nieruchomości zlokalizowany jest dyskont Biedronka, a ok. 2 km - Centrum Kowale (Tesco, Pepco, restauracja Kowall, pralnia, salon prasowy, sklep papierniczy, apteka, sklep zoologiczny, siłownia, kręgielnia itp.). W pobliżu również liczne tereny rekreacyjne, zbiorniki retencyjne, szkoła, plac zabaw itp. Wszystko dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Okolica została pomyślana w taki sposób, aby jej mieszkańcy znaleźli wszelkie udogodnienia w obrębie miejsca zamieszkania, bez konieczności udawania się do bardziej zatłoczonych dzielnic miasta.

KOMUNIKACJA: nieruchomość znajduje się w miejscu, z którego w łatwy sposób przemieścimy się w różne części Gdańska dzięki kursującym tu autobusom. Z kolei błyskawiczny dostęp do Obwodnicy Trójmiasta umożliwi komunikację z każdą inną częścią miasta, Sopotem lub Gdynią.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń