Kontakt

Kawalerka w spokojnej okolicy - ogródek

Zakoniczyn zobacz na mapie

349 000 PLN

Cena:
349 000,00 zł
Powierzchnia:
33,40 m2
Cena za m2:
10 449,10 zł
Rok budowy:
2006
Liczba pięter:
3
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
115731/3877/OMS
Opis
LOKALIZACJA

Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Zakoniczyn na południu Gdańska, oferująca szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej, przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta (8 km). Dostępna infrastruktura handlowo-usługowa, dwie nowoczesne szkoły podstawowe w najbliższej okolicy, a także przedszkola, żłobki, piekarnia, poczta, etc.

Bliskość komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy w odległości 350 m, można również w 12 minut dotrzeć pieszo do pętli tramwajowej Ujeścisko. W planach na przyszłość budowa linii PKM.

Okolica spokojna i bezpieczna, z dużymi walorami rekreacyjnymi dzięki dwóm pobliskim zagospodarowanym zbiornikom retencyjnym (Świętokrzyska I i Świętokrzyska II), ścieżkom pieszo-rowerowym i rozległym terenom zielonym (przyszły Park Południe).

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na parterze jednego z sześciu czterokondygnacyjnych budynków tworzących wspólnotę mieszkaniową w ramach osiedla wybudowanego w 2006 r. przez cenionego trójmiejskiego dewelopera Ekolan. Na terenie wspólnoty zadbana mała architektura i parking z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi i bramą na pilota. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Osiedle ogrodzone oraz monitorowane. 

MIESZKANIE

Jednopokojowe przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 33,4 m2 wykończone w podwyższonym standardzie (wszędzie na podłodze deska barlinecka czterostronnie fazowana, kolor jesion, wysokie białe listwy przypodłogowe Foge, włączniki światła i kontakty Legrand, w łazience hiszpańskie heksagonalne płytki podłogowe Equipe, drzwi do łazienki bezprzylgowe DRE, etc.).
Aneks kuchenny przygotowany do własnej aranżacji.
W korytarzu pojemna szafa z lustrzanymi drzwiami przesuwnymi.

Do mieszkania przynależy ogródek i komórka lokatorska o pow. 2,7 m2.

Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego wydania. Widoczne na zdjęciach elementy umeblowania mogą pozostać w mieszkaniu wedle życzenia nabywcy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń