Kontakt

Mieszkanie 47,20m2 Os. Hutnik sprzedaż lub zamiana

os. Hutnik, ul. Henryka Sienkiewicza zobacz na mapie

245 000 PLN

Cena:
245 000,00 zł
Powierzchnia:
47,20 m2
Cena za m2:
5 190,68 zł
Rok budowy:
1966
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Id oferty:
114466/3877/OMS
Opis
Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku przy ul. Sienkiewicza w Głogowie.

Mieszkanie składa się z kuchni, przedpokoju, łazienki wraz z wc oraz trzech pokoi.

Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, blisko dróg wyjazdowych z miasta, terenów zielonych i rekreacyjnych, szkoły podstawowej, przedszkola, sklepów.

Mieszkanie przeszło remont instalacji oraz ścian.

Możliwa jest także zamiana na większe z dopłatą położone na Osiedlu Kopernika minimum 3 pokoje oraz 60 m2.

Po szczegóły oferty zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Nasze transakcje są przeprowadzane bezpiecznie i profesjonalnie!

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem.

SPECJALIŚCI FINANSOWI Północ Nieruchomości, wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.z dopłatą na większe trzypokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Kopernika w Głogowie.

Margerita Błaszak
Specjalista ds. nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
ul. Grodzka 7
67-200 Głogów
tel komórkowy: 797 333 593
e-mail: mblaszak@polnoc.pl
Nr licencji: 21238

Więcej ofert na www.polnoc.pl/glogow

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń