Kontakt

Dwupokojowe mieszkanie na Os. Kopernika

os. Kopernik, ul. Perseusza zobacz na mapie

1 100 PLN

Cena:
1 100,00 zł
Powierzchnia:
44,00 m2
Cena za m2:
25,00 zł
Rok budowy:
1976
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
1
Id oferty:
10509/3877/OMW
Opis
Wynajmę dwupokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego bloku położonego prz ul. Perseusza na Os. Kopernika w Głogowie.

Na powierzchni 44,00 m2 rozmieszczone są dwa pokoje w tym jeden z balkonem, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz osobne wc.

Mieszkanie jest całkowicie umeblowane.

Miesięczne odstępne w wysokości 1.100,00 PLN do tego czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowejj w wysokości 311,00 zł, który obejmuje fundusz remontowy, ogrzewanie mieszkania, wywóz śmieci za jedną osobę.

Dodatkowo według własnego zużycia i odczytu liczników do opłacenia będą: energia elektryczna, woda, gaz.

Kaucja zabezpieczająca zwrotna w wysokości podwójnego odstępnego to jest 2.200,00 PLN.

Forma najmu dla osób fizycznych: tylko najem okazjonalny.

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Nieopodal szkoła podstawowa nr 10, przedszkole i żłobek Tęczowe Nutki, Przedszkole publiczne, Sklep Polomarket, Galeria Glogovia, Dom Handlowo Usługowy "Centrum" na osiedlu Kopernika.

Polecam, zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Margerita Błaszak
Specjalista ds. nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
ul. Grodzka 7
tel: 797 333 593
e-mail: mblaszak@polnoc.pl

Nr licencji: 21238

Więcej ofert na www.polnoc.pl/glogow

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń