Kontakt

Mieszkanie – Legnica

Legnica

206 965 PLN

Cena:
206 965,00 zł
Powierzchnia:
37,62 m2
Cena za m2:
5 500,00 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
5
Piętro:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Id oferty:
101394/3877/OMS
Opis
uwaga, uwaga - oferta biura zwolniona z prowizji od kupującego!

Nowa, świeżutka oferta inwestycji deweloperskiej dostępnej w Legnicy! Z przyjemnością prezentujemy Państwu informacje na temat nieruchomości położonej w jednej z najlepszych dzielnic Legnicy. Inwestycja obejmuje 32 lokale mieszkalne, zlokalizowane w 5-cio kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym z windą. Oddana do użytku zostanie w drugiej połowie 2022r. jednak już na obecnym etapie, niektóre z mieszkań są zarezerwowane!

*szczegóły:
- cena 5500m2
- mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o różnym metrażu i rozkładzie pomieszczeń
- lokale mieszkalne na parterze posiadają dostęp do ogródka
- komórka lokatorska dostępna dla poszczególnych mieszkań
- ogrzewanie - niezależna instalacja c.o. dla całego budynku
- drzwi wejściowe, grzejniki, stolarka okienna, balustrady balkonowe/tarasowe - zapewnia deweloper
- parking ogólnodostępny w bliskiej odległości od inwestycji

Zdjęcia prezentują schemat i przykładową aranżację aktualnie dostępnych mieszkań. Zachęcamy serdecznie do kontaktu celem poznania i omówienia szczegółów związanych z konkretną nieruchomością - jednak - im szybciej, tym lepiej! gdyż nowe inwestycje cieszą się obecnie ogromną popularnością.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Współpraca z biurem w zakresie zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego NIE WIĄŻE się dla Ciebie z żadnym kosztem! Zatem zapraszamy serdecznie

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń