Kontakt

Mieszkanie do kapitalnego remontu, Legnica, Rynek

Legnica, rynek Rynek zobacz na mapie

400 000 PLN

Cena:
400 000,00 zł
Powierzchnia:
53,25 m2
Cena za m2:
7 511,74 zł
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Id oferty:
122241/3877/OMS
Opis
Oferujemy na sprzedaż Mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy Rynku w Legnicy,
z uwagi na co świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania jak i pod INWESTYCJĘ.

W skład mieszkania 53,25 m2 wchodzą:

-Widna kuchnia
-Salon 
-Pokój
-Pokój
-Łazienka
-Wc
-Przedpokój
-Korytarz

Dodatkowe informacje:
Mieszkanie do kapitalnego remontu, ale ze względu na rozkład pomieszczeń daje duże możliwości aranżacyjne.
Drzwi wejściowe do budynku są zabezpieczone domofonem.

Zapraszam na prezentację

Marcin Lepianka
Północ Nieruchomości
tel. 531722375


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń