Kontakt

Mieszkanie na parterze przy ul. Staffa!

Łomża, ul. Leopolda Staffa zobacz na mapie

370 000 PLN

Cena:
370 000,00 zł
Powierzchnia:
48,95 m2
Cena za m2:
7 407,41 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
118769/3877/OMS
Opis
Zachęcamy do zakupu mieszkania na ulicy Staffa w sercu Łomży!

Ta nieruchomość o powierzchni 48,95 m2 znajduje się na parterze, zapewniając wygodny dostęp bez konieczności wchodzenia po schodach. Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, idealnych do zaaranżowania według własnych preferencji. Jest świetną propozycją dla tych, którzy szukają miejsca do odświeżenia i dostosowania do swoich potrzeb.

Niewątpliwym atutem tego mieszkania jest duży balkon, który zapewni przyjemne chwile na świeżym powietrzu. Dodatkowo, do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest urokliwy ogródek, który umożliwi relaksujące chwile na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni.

Przynależna do mieszkania piwnica to doskonałe miejsce na przechowywanie rzeczy sezonowych czy rowerów, co zapewni porządek i wygodę.

Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna - w pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia, takie jak szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje, park, apteka, centrum handlowe oraz bank. To wszystko sprawia, że codzienne życie staje się wyjątkowo komfortowe i sprawnie zorganizowane.

Nie zwlekaj! To doskonała okazja, by zamieszkać w miejscu, które oferuje wiele możliwości aranżacyjnych i spełnia wszystkie potrzeby codziennego życia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na spotkanie i poznać to mieszkanie bliżej!
ANETA GĄSKA
PÓŁNOC Nieruchomości Łomża
ul. Krótka 2 ,18-400 ŁOMŻA


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń