Kontakt
Nr oferty: 125613/3877/OMS

Przytulna kawalerka z dużym potencjałem

Lublin, Puławska zobacz na mapie

355 000 PLN

Szczegóły oferty

Cena:
355 000,00 zł
Powierzchnia:
31,60 m2
Cena za m2:
11 234,18 zł
Liczba pięter:
10
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Z wyposażeniem
Winda:
tak
Id oferty:
125613/3877/OMS

Opis

Szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję lub na start? Ta oferta jest dla Ciebie!
Najważniejsze informacje:
  • Lokalizacja: ul. Puławska 27 (dzielnica Wieniawa)
  • Metraż: 31,6 m² + piwnica
  • Piętro: 3 w 10-piętrowym bloku (budynek z DWIEMA WINDAMI)
  • Czynsz: ok. 490 zł
Układ i stan mieszkania:
Mieszkanie składa się z przedpokoju, ustawnego pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni oraz łazienki z WC. W mieszkaniu znajduje się piecyk gazowy. Lokal jest w stanie do remontu, co daje ogromne możliwości własnej aranżacji i wykończenia według najnowszych trendów.
Dlaczego warto?
  • Lokalizacja Premium: Ulica Puławska to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie. Bliskość uczelni (UMCS, KUL, UP), centrum miasta oraz Parku Saskiego sprawia, że mieszkanie jest samograjem pod wynajem krótko- i długoterminowy.
  • Zielona okolica: Mimo centralnego położenia, okolica jest cicha, spokojna i pełna dojrzałej zieleni.
  • Infrastruktura: W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, przystanki MPK, restauracje i pełne zaplecze usługowe.
  • To doskonała lokata kapitału, która nie traci na wartości.
    Cena: 355 000zł
    Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
    Północ Nieruchomości Smyk
    Kamil Krawczyk, Specjalicta ds. Nieruchomości
    Tel: 784274434