Kontakt

SPRZEDANE! kawalerka 35m2 w Zamościu

Zamość zobacz na mapie

165 000 PLN

Cena:
165 000,00 zł
Powierzchnia:
35,00 m2
Cena za m2:
4 714,29 zł
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
100861/3877/OMS
Opis
SPRZEDANE!
Do sprzedania kawalerka o powierzchni 35m2 w Zamościu.

Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze i składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, oraz przedpokoju, do mieszkania przynależy także balkon oraz piwnica.

Położone na spokojnym Osiedlu pełnym zieleni i alejek gdzie można wypoczywać z dala od głównych ulic miasta.

Na osiedlu i najbliższej okolicy znajdziemy sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe, przychodnie, aptekę, liczne przystanki autobusowe, bank i inne punkty handlowo usługowe.

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Gorąca polecam i zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Agnieszka Siedlecka
tel. 691 948 900
e-mail: asiedlecka@int.pl
www.asiedlecka.pl

Zapraszam do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego).


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń