Kontakt

Mieszkanie na wynajem w cichej i spokojnej okolicy

Zawiercie, Stefania zobacz na mapie

600 PLN

Cena:
600,00 zł
Powierzchnia:
50,00 m2
Liczba pięter:
1
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Dom wielolokalowy
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Otwarta
Id oferty:
12716/3877/OMW
Opis
Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie  o powierzchni 50m2, zlokalizowane w spokojnej  dzielnicy Zawiercia.

Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w domu wielolokalowym, składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z toaletą, przedpokoju oraz strychu.
Kuchnia wyposażona w zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD (lodówka, kuchenka gazowa).
Mieszkanie częściowo umeblowane.
Ogrzewanie własne - zamontowany piec stalowy -  koza w salonie, istnieje również możliwość zamontowania elektrycznych grzejników akumulacyjnych.
Doskonała lokalizacja na cichym i zielonym osiedlu. Istnieje możliwość korzystania z ogrodu znajdującego się przy nieruchomości.

Koszty wynajmu:

- 600,00 zł – opłata stanowi odstępne
- 300,00 zł - czynsz,
- dodatkowo płatne media wg zużycia,
Kaucja zabezpieczająca - 1500 zł - zwrotna po zakończeniu umowy najmu.


Oferta realizowana jest wyłącznie z biurem. Wynagrodzenie dla agencji pobierane przy podpisaniu umowy najmu.
Zadzwoń i umów się na prezentację!

Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Paulina Soboń
Doradca ds. nieruchomości
nr licencji 23250
tel. 516 831 440
psobon@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości o. Radzionków
534 648 560
Męczenników Oświęcimia 34/1
41-922 Radzionków

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń