Kontakt

Hotel w centrum Świeradowa Zdroju!

Świeradów-Zdrój, ul. Żeromskiego zobacz na mapie

3 900 000 PLN

Cena:
3 900 000,00 zł
Powierzchnia:
687,00 m2
Powierzchnia działki:
3 255,00 m2
Cena za m2:
5 676,86 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Gaz:
tak
Id oferty:
1195/3877/OOS
Opis
Hotel usytuowany jest przy Parku Zdrojowym w strefie A. Zabytkowy i odrestaurowany budynek składa się z pięciu kondygnacji,
w którym znajduje się 15 pokoi gościnnych, w tym dwa apartamenty, restauracja z kominkiem na 35 osób, sala konferencyjna, recepcja. Przed budynkiem gustownie urządzony i zagospodarowany ogród  oraz parking na 15 pojazdów. dwie bramy wjazdowe. Każdy pokój wyposażony w łazienkę.  Pokoje z widokiem  na Góry Izerskie i kolejkę Gondolową. Obecnie pokoje są bez wyposażenia widocznego na zdjęciach. Wyposażenie znajduje się w restauracji oraz w łazienkach.
Obiekt posiada własne C.O. gazowe, system oddymiania oraz spełnia wszystkie parametry i wymogi jakie konieczne są do prowadzenia działalności hotelarsko-pensjonatowej.
Poza wynajmem pokoi i restauracją obiekt posiada idealne warunki do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań rodzinnych, biznesowych, szkoleń oraz konferencji.

Podana w ofercie cena za nieruchomość jest ceną netto.


Więcej informacji:
Piotr Mularski tel. + 48 883 356 471
e-mail: pmularski@polnoc.pl
Północ Nieruchomości
59-700 Bolesławiec ul. Zgorzelecka 12

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń