Kontakt

Przepięknie położone siedlisko w Wojakowej

Wojakowa zobacz na mapie

390 000 PLN

Cena:
390 000,00 zł
Powierzchnia:
75,00 m2
Cena za m2:
5 200,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
75,00 m2
Powierzchnia działki:
14 622,00 m2
Rok budowy:
1930
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
2
Stan budynku:
Do remontu
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
36278/3877/ODS
Opis
Wojakowa -polecamy malowniczo położone siedlisko w miejscowości Wojakowa w Gminie Iwkowa . Działka o powierzchni 1,46 ha na łagodnym wzniesieniu, częściowo zalesiona. Zabudowana domem drewniano-murowanym , do remontu oraz drewniano murowanym budynkiem gospodarczym . Na działce znajdują się : gaz, dwie studnie , źródełko, prąd , internet światłowodowy. Kanalizacja i wodociąg są w planach gminy.
Dojazd lokalną drogą asfaltową. Idealne miejsce na gospodarstwo agroturystyczne . Przepiękne widoki.

Zaledwie 60 km od Krakowa, 30 km do Nowego Sącza, Centrum miejscowości ( szkoła, sklep oferujący pyszną lokalną żywność, kościół ) ok 2 km.
Polecam i zapraszam na prezentację.
Oferta bezprowizyjna , wynagrodzenie dla biura nieruchomości w całości ponosi sprzedający.
Bezpłatnie pomagamy w załatwianiu zgody Agencji Wsparcia Rolnictwa na zakup tej nieruchomości przez osoby, które nie są rolnikami.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń