Kontakt

Bochnia Ul. Kazimierza Wielkiego lokal 72m2

Bochnia, Kazimierza Wielkiego zobacz na mapie

2 500 PLN.

Cena:
2 500,00 zł
Powierzchnia:
72,00 m2
Cena za m2:
34,72 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
9462/3877/OLW
Opis
Bochnia- do wynajęcia lokal w kamienicy przy Ul. Kazimierza Wielkiego o powierzchni 72m2 położony na II piętrze. Lokal składa się z trzech pomieszczeń jedno z balkonem na główną ulice, oraz małej łazienki. Proponowane przeznaczenie: biuro, szkoła językowa, kancelaria prawna, gabinet. Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym. Lokal po remoncie. Wejście z chodnika. Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Cena: 2500zł brutto + media

Kontakt:
Kudela Anita
PÓŁNOC Nieruchomości Bochnia
tel: 698-452-925
e-mail: bochnia@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 5047. Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń