Kontakt

Lokal – Bochnia

Bochnia zobacz na mapie

399 000 PLN

Cena:
399 000,00 zł
Powierzchnia:
112,00 m2
Cena za m2:
3 562,50 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4336/3877/OLS
Opis
Bochnia Ul. Biała - do sprzedaży lokal o pow.112m2 położony na parterze w kamienicy, lokal składa się z pięciu pomieszczeń i łazienki z wc.
Do lokalu przynależy piwnica o pow. 10mkw. Lokal został wyremontowany kilka lat temu, w pomieszczeniach na podłodze płytki, okna drewniane, sufity podwieszane, wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Media: prąd, woda, kanalizacja w lokalu, gaz doprowadzony do budynku. Wejście jedno z chodnika, drugie od podwórka, okna wychodzą na ulicę. Przez wiele lat w lokalu była prowadzona działalność handlowa i usługowa. Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Cena : 399 000zł- do negocjacji

KUPUJĄCY BEZPROWIZYJNIE

Kontakt:
Kudela Anita
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BOCHNIA
Ul.Kościuszki 3
tel: 698-452-925
e-mail: bochnia@polnoc.pl

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Numer licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo 5047. Zapraszamy po więcej ofert na naszą stronę : www.polnoc.pl
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń