Kontakt

Działka inwestycyjna 4 ,07 hektara w Bochni

Bochnia zobacz na mapie

8 148 200 PLN

Cena:
8 148 200,00 zł
Powierzchnia działki:
40 741,00 m2
Cena za m2:
200,00 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Przemysłowa
Kształt działki:
Prostokąt
Id oferty:
38621/3877/OGS
Opis
Sprzedamy teren inwestycyjny w Bochni , o powierzchni 4,0741 ha. Nieruchomość płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości 134 m i głębokości 313 m. Dojazd drogą asfaltową.
Kanalizacja na działce , wodociąg wzdłuż działki w drodze,prąd , gaz wzdłuż działki po drugiej stronie drogi.
Zgodnie z uchwałą Nr XVII/163/20 Rady Miasta Bochnia z dnia 20 lutego 2020 r.
w sprawie: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Miasta Bochnia teren ten jest oznaczony Symbolem P/U ( produkcja, składy, magazyny, usługi.
W sąsiedztwie oferowanej nieruchomości znajdują się składy, magazyny, zakłady produkcyjne i usługowe.
W tym rejonie brak jest obowiązującego MPZP - dlatego należy wystąpić o warunki zabudowy.
Odległość od Centrum Miasta : ok 3 km, do stacji PKO 2,7 km , do zjazdu z autostrady ok 6 km , do wschodniej granicy Krakowa ok 35 km.
Stan prawny uregulowany, własność, bez obciążeń. Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT w obowiązującej aktualnie stawce.
Polecam ! Jedyna taka działka w Bochni .
Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń