Kontakt

Obiekt usługowo-handlowo-magazynowy

Szobiszowice zobacz na mapie

820 000 PLN

Cena:
820 000,00 zł
Powierzchnia:
99,00 m2
Cena za m2:
8 282,83 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Garaż
Prąd:
tak
Id oferty:
1330/3877/OOS
Opis
Oferta dotyczy obiektu handlowo-usługowo-magazynowego.
Uprzednio obiekt był wykorzystywany jako warsztat lakierniczy, posiada pełne oświetlenie, siłę, oraz dwa niezależne wjazdy, garaż jest nieogrzewany, nie posiada kanału.
Dopuszczalna działalność nieuciążliwa.
Atutem jest lokalizacja, na której usytuowany jest garaż, do centrum Gliwic zaledwie 7 min samochodem, szybki wyjazd na DK 88, a i wylot na A4 i A1 zajmie klika min.
Oferta dotyczy sprzedaży wiążącej, obiektu pod inwestycję, wraz z domem mieszkalnym.

Zapraszam na prezentację.
Barbara Olejnik- 509 481 021

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń