Kontakt

Działka w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisław Śląski zobacz na mapie

273 000 PLN

Cena:
273 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 336,00 m2
Cena za m2:
116,87 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Usługowa
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42642/3877/OGS
Opis
Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę na sprzedaż w Wodzisławiu Śląskim.

POŁOŻENIE?
Działka jest położona w Wodzisławiu Śląskim, znajduje się w 1-szej linii zabudowy, posiada dostęp do drogi publicznej. Możliwy dojazd z dwóch stron działki, od ulicy Kokoszyckiej oraz od ulicy Mieszka.
Centrum oddalone jest o 3,4 km.

CO SPRZEDAJEMY?
Grunt o powierzchni 2336 m2, od ulicy Kokoszyckiej ma długość 19,50 mb. Działka jest w kształcie czworokąta, z przeznaczeniem budowlano-usługowym.

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W MIEJSCOWYM PLANIE?
Działka w miejscowym planie zagospodarowania oznaczona jako działka usługowa z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
woda, prąd oraz gaz.

OTOCZENIE?
Grunt leży w spokojniejszej okolicy Wodzisławia. W pobliżu znajduje się szkoła oraz park.


Jako biuro, jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród szerokiej oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.


Zapraszam do kontaktu
Jakub Fibic
tel. 604 217 907
jfibic@polnoc.pl
Północ Nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń