Kontakt

Piękna działka nad jeziorem Selmęt Wielki

Makosieje zobacz na mapie

210 000 PLN

Cena:
210 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 100,00 m2
Cena za m2:
100,00 zł
Szerokość działki (mb.):
19,60 m
Długość działki (mb.):
110,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Siatka
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39109/3877/OGS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z pośrednim dostępem do jeziora Selmęt Wielki.

Nieruchomość położona we wsi Makosieje, niecałe 15km od Ełku, na uboczu wsi gwarantując ciszę i spokój.
Jest to również bardzo dobry punkt wypadowy do okolicznych miejscowości tj. Giżycka, Mikołajek czy Augustowa oraz do wycieczek nad Biebrzę , Suwalszczyznę czy Wielkich Jezior Mazurskich.

W odległości około 70m od oferowanej działki zlokalizowana jest plaża gminna z pomostem.

Media:
- energia elektryczna przed działką;
- wodociąg i kanalizacja w działce.

Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo budownictwo mieszkalno-pensjonatowe z dopuszczeniem wbudowanych usług oraz sportowo-rekreacyjnych urządzeń terenowych. Część działki od strony jeziora oznaczona jest w planie jako zieleń urządzona.

Dojazd do działki następuje poprzez zjazd z drogi asfaltowej, następnie drogę utwardzoną kostką brukową.

Zaprojektowana droga ekspresowa "Via Baltica" z Warszawy do Ełku i dalej do Suwałk oraz Tallinna w Estonii to niewątpliwy atut, gdyż skróci czas dojazdu z centrum Polski.

Jezioro Selmęt Wielki jest jednym z największych jezior w okolicy, którego powierzchnia wynosi ok. 1269.50 ha, a maksymalna głębokość to ok. 21,9m. Akwen wodny posiada dwie wyspy o powierzchni około 3,40 ha. W jeziorze występują liczne gatunki ryb tj. leszcz, lin, płoć, sandacz, szczupak oraz węgorz.

Spokojna, zaciszna i bezpieczna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.
Oferta szczególna, godna polecenia ze względu na swoje walory.
Świetna inwestycja dla całej rodziny, dzieci i wnuków.

W sprawie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu.

Serdecznie polecam.

Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń