Kontakt

Działka – Modliszewice, ul. Piotrkowska

Modliszewice, ul. Piotrkowska zobacz na mapie

105 000 PLN

Cena:
105 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 000,00 m2
Cena za m2:
35,00 zł
Id oferty:
41428/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje do sprzedania działkę pod zabudowę jednorodzinną w Modliszewicach. Możliwość podłączenia wszystkich mediów- część z nich na działce ( wodociąg, kanalizacja, gaz ziemny, energia). . Posiada dostęp do głównej drogi asfaltowej Końskie- Piotrków Trybunalski, z drugiej strony posiada dojazd drogą gruntową. Działka o powierzchni trzydziestu arów, numer działki 5525. Stan prawny nieruchomości uregulowany. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Opisana nieruchomość znajduje się w miejscowości Modliszewice przy ulicy Piotrkowskiej, bardzo blisko do Końskich. W miejscowości tej znajduje się szkoła podstawowa, dobrze zaopatrzone sklepy, kościół, plac zabaw dla dzieci. Z ogromną przyjemnością zachęcam Państwa do zainteresowania się tą ofertą, zapraszam na prezentację. Cena do negocjacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń