Kontakt

Działka – Orzechowo

Orzechowo zobacz na mapie

59 000 PLN

Cena:
59 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 935,00 m2
Cena za m2:
30,49 zł
Szerokość działki (mb.):
25,00 m
Długość działki (mb.):
77,50 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rekreacyjna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38837/3877/OGS
Opis
Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą pięknie położonej działki w miejscowości Orzechowo, położoną 3 km od miejscowości gminnej Starych Juch, 25 km od Ełku, 35 km od Giżycka. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę rekreacji indywidualnej oraz tereny zieleni urządzonej.

Idealne miejsce do wypoczynku- piękny widok na dwa jeziora (Szóstak i Szóstak Mały), ładna rzeźba terenu, piękny krajobraz, cisza, czyste powietrze.

Szóstak – drugie jezioro pod względem wielkości w Gminie Stare Juchy o pow. 490,05 ha. Dno w przeważającej części piaszczysto-żwirowe o bardzo urozmaiconej rzeźbie. Wody jeziora I i II klasy czystości charakteryzują się dużą przeźroczystością. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy.

Cena działki obejmuję udział: w dostępie do Jeziora Szóstak oraz w drogach wewnętrznych.

Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie bądź bezpośrednio na spotkaniu.

Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń