Kontakt

TANIA DZIAŁKA !!!!!!

Połomia zobacz na mapie

113 900 PLN

Cena:
113 900,00 zł
Powierzchnia działki:
3 453,00 m2
Cena za m2:
32,99 zł
Szerokość działki (mb.):
34,00 m
Długość działki (mb.):
90,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39214/3877/OGS
Opis
Prezentujemy Państwu nieruchomość budowlano-usługową o łącznej powierzchni 3453mkw.
Położona w Połomi, przy drodze przelotowej, zaledwie kilka minut od Jastrzębia -Zdroju (6km), Wodzisława Śląskiego (8km), czy Rybnika (17km). Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej, usługowej, obiektów małej architektury, co może być idealnym miejscem na stworzenie małego przedsiębiorstwa, jak i przytulnego domu.
Grunt znajduje się w spokojnej okolicy, blisko do lokalnego sklepu, czy też szkoły, przedszkola, banku.
Bliski dostęp do autostrady A1, co może być atutem dla potencjalnego właściciela-przedsiębiorcy.
MEDIA: woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Zapraszam na prezentację.
Barbara Olejnik 509 481 021

Nota Prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń