Kontakt

Rybnik Chwałęcice 0,5ha działka rolna, rekreacyjna

Chwałęcice zobacz na mapie

125 000 PLN

Cena:
125 000,00 zł
Powierzchnia działki:
0,53 Ha
Cena za m2:
23,58 zł
Szerokość działki (mb.):
47,00 m
Długość działki (mb.):
132,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
41148/3877/OGS
Opis
REZERWACJA

!! Czerwcowa obniżka ceny !! - zapraszam do kontaktu

Działka rolna o powierzchni 5290 metrów kwadratowych, położona w cichym zakątku Rybnika - Chwałęcicach, jednakże do centrum jest zaledwie 10 do 15 min samochodem.

Lokalizacja nieruchomości to zdecydowany atut dla osób lubiących kontakt z naturą. Znajdziemy tutaj w bliskiej odległości las, Jezioro Rybnickie czy też Zalew Pniowiec.

Spacer do plaży Pniowiec to tylko 10 minut, Jezioro Rybnickie paręset metrów dalej, natomiast las stanowi idealne miejsce na jesienne grzybobranie.

Ponadto działka może stanowić idealne miejsce na wypoczynek rekreacyjny, bazę do aktywnego spędzania czasu. Rozmiar działki sprawia ogromne możliwości wykorzystania powierzchni, każdy miłośnik ogrodnictwa doceni różnorodność możliwych do zorganizowania upraw.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie kredytów, bez kosztów.
Oferta z klauzulą wyłączności.

Zapraszam serdecznie na prezentację
Adrian Szeliga 880-706-002

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń