Kontakt

Duża działka Rydułtowy tanio

Rydułtowy, ul. Kalwaryjska zobacz na mapie

129 500 PLN.

Cena:
129 500,00 zł
Powierzchnia działki:
35,00 A
Cena za m2:
37,00 zł
Szerokość działki (mb.):
96,00 m
Długość działki (mb.):
40,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Częściowe
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
40202/3877/OGS
Opis
Działka w Rydułtowach o powierzchni 37a w trakcie podziału - wydzielenie z większej działki.
Nieruchomość znajduje się w zacisznej okolicy Rydułtów - Kalwarii, mimo tego rynek jest jak najbardziej w zasięgu spaceru - 1,4 km.

Przedmiotem sprzedaży jest działka z istniejącym budynkiem, który nadaje się raczej do rozbiórki. Ewentualnie może zostać wykorzystany jako schowek na czas budowy, ponieważ ma podłączony prąd oraz doprowadzoną wodę (na chwilę obecną odcięta).

Działka doskonała dla inwestora chcącego wybudować kilka domów, albo także osoby chcącej mieć więcej przestrzeni przy swoim domu.

Tereny Kalwarii nie posiadają miejscowego planu zagospodarowania ani studium, dlatego też przewidujemy wystąpienie osoby zainteresowanej kupnem z wnioskiem do urzędu miasta o warunki zabudowy dla działki.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie kredytów, bez kosztów.

Oferta z klauzulą wyłączności.

Zapraszam serdecznie na prezentację
Adrian Szeliga 880-706-002

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i nastepnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń