Kontakt

Działka inwestycyjna w Stąporkowie, ulica Staszica

Stąporków, ul. Stanisława Staszica zobacz na mapie

740 000 PLN

Cena:
740 000,00 zł
Powierzchnia działki:
8 171,00 m2
Cena za m2:
90,56 zł
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Id oferty:
41957/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 8171m2 w Stąporkowie mieście w województwie świętokrzyskim, w powiecie koneckim, przy ulicy Staszica, przy drodze asfaltowej. Działka posiada wydane warunki zabudowy i pozwolenia na wykonanie inwestycji , sklep wielopowierzchniowy od 500m - 1000m, można wystąpić o warunki zabudowy dla trzech budynków wielorodzinnych .Wszystkie media w działce.
Zapraszamy wszystkich inwestorów mających pomysł na zagospodarowanie tego pięknego terenu.
Do zobaczenia na prezentacji. Zachęcamy do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń