Kontakt

Lokal – Morzywół

Morzywół zobacz na mapie

999 000 PLN

Cena:
999 000,00 zł
Powierzchnia:
500,00 m2
Cena za m2:
1 998,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4292/3877/OLS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się naszą nową ofertą sprzedaży nieruchomości. Niedaleko od Końskich przy trasie na Warszawę stoi budynek przypominający dworek, który już po części pięknymi, niespotykanymi, drewnianymi motywami został wykańczany pod restaurację ( zdjęcia środka budynku w materiale ), przecudnie wkomponowany w ścianę lasu.Położony na działce o powierzchni 11,54 ha, szerokiej od drogi na 160m, długość 900m. W tylnej części działki stoi zabytkowy młyn z dawnymi urządzeniami, który przez lata dostarczał mąkę okolicznym mieszkańcom, zresztą muszę nadmienić, że miejsce to nazywane jest osadą młyńską. Młyn można odrestaurować i na pewno stanie się wielką atrakcją dla gości . Nieopodal budynku wykopano staw, przez działkę przepływa malownicza rzeka Drzewiczka dlatego gdyby ktoś szukał terenu pod założenie gospodarstwa agroturystycznego to miejsce jest idealne.Biorąc pod uwagę wszystkie walory nieruchomości, przepiękny krajobraz, zapach lasu i błękit nieba jest to wymarzone miejsce na odpoczynek np. na niedzielny obiad z rodziną . Zainteresowanym podaję numery działek, które tworzą jedną całość 243,245,241/2,242/1. Sytuacja prawna uregulowana, założona księga wieczysta, wolna od długów i zobowiązań. Wszystkich mających pomysł na zagospodarowanie tej nieruchomości prosimy o kontakt pod numerami telefonów 733-333-332 lub 533-213-433. Czekamy na Państwa propozycje i zapraszamy na prezentację w terenie.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń