Kontakt

Budowlana działka w Wiźnie blisko Narwi!

Wizna, ul. Polna zobacz na mapie

65 000 PLN

Cena:
65 000,00 zł
Powierzchnia działki:
913,00 m2
Cena za m2:
71,19 zł
Szerokość działki (mb.):
28,00 m
Długość działki (mb.):
32,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
44698/3877/OGS
Opis
Biuro nieruchomości Północ w Łomży a przyjemność zaprosić do zakupu działki o powierzchni 913 m², zlokalizowanej w miejscowości Wizna, blisko malowniczej rzeki Narew. To idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii z naturą, jednocześnie pragnących korzystać z miejskich udogodnień.

Charakterystyka:
Powierzchnia działki:
913 m²
Wymiary: 28x32 m²
Przeznaczenie: budownictwo jednorodzinne
Ukształtowanie terenu: płaska
Media: prąd, woda i kanalizacja w drodze

Działka położona jest w spokojnej okolicy, otoczonej pięknymi krajobrazami, co czyni ją idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub rekreacyjnego. Bliskość rzeki Narew zapewnia nie tylko przepiękne widoki, ale także możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, czy to wędkując, czy uprawiając sporty wodne.

Wizna oferuje pełen zakres udogodnień niezbędnych do komfortowego życia. Znajdują się tu supermarkety, gdzie można zrobić codzienne zakupy, oraz szkoła, która zapewni doskonałą edukację dla dzieci.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na inwestycję w spokojne i malownicze miejsce. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na oględziny działki.

ANETA GĄSKA
PÓŁNOC Nieruchomości Łomża
ul. Krótka 2 ,18-400 ŁOMŻA

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń