Kontakt

Bochnia centrum lokal pod gastronomię do wynajęcia

Bochnia, rynek Rynek zobacz na mapie

1 200 PLN

Cena:
1 200,00 zł
Powierzchnia:
30,00 m2
Cena za m2:
40,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16350/3877/OLW
Opis
Bochnia-do wynajęcia lokal położony w ścisłym centrum o powierzchni około 30 m2. Lokal położony na parterze w kamienicy,przygotowany pod prowadzenie działalności gastronomicznej,lub usług o wysokim standardzie wykończenia.Lokal posiada swoje zaplecze sanitarne,ubikacje oraz miejsce pozwalające na ustawienie kilku stolików przed lokalem.


Bardzo dobra lokalizacja,ścisłe centrum miasta.

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji oferty w terenie.


Cena: 1200 zł miesięcznie

Czynsz administracyjny miesięczny w kwocie 250 zł zawiera opłaty za ogrzewanie,klimatyzację ,internet ,sprzątanie i ochronę.Kontakt:
Tytro Katarzyna
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BOCHNIA
Ul.Kościuszki 3
tel: 608-879-180
e-mail: ktytro@polnoc.pl


Numer licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo 5047. Zapraszamy po więcej ofert na naszą stronę : www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń