Kontakt

Lokal na parterze kamienicy w Rynku w Bochni

Bochnia, rynek Rynek zobacz na mapie

4 900 PLN

Cena:
4 900,00 zł
Powierzchnia:
141,78 m2
Cena za m2:
34,56 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17836/3877/OLW
Opis
NOWA NIŻSZA CENA 

Wynajmiemy lokal na parterze kamienicy Rynek 9 w Bochni . Dotychczas mieściła się tu kultowa apteka " pod Białym Orłem" . 
Powierzchnia lokalu : 141,78 m2. 
Wejścia do lokalu zarówno od Rynku , od Placu Świętej Kingi a także od podwórka. 
Lokal nadaje się na działalność handlową, usługową jak i na gastronomię. 


4900zł netto 

Zapraszam do kontaktu w sprawie prezentacji. 
Zapraszam na wirtualny spacer : https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VV22L

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń