Kontakt

Lokal – Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice

Ząbkowice zobacz na mapie

168 000 PLN

Cena:
168 000,00 zł
Powierzchnia:
48,00 m2
Cena za m2:
3 500,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
1873/3877/OLS
Opis
Oferujemy do sprzedaży lokal biruowy znajdujący się w trzykondygnacyjnym budynku biurowym zlokalizowanym w dzielnicy Dąbrowy Górniczej Ząbkowice, na terenie Biznesu Parku. Teren Biznes Parku jest ogrodzony, dozorowany i oświetlony oraz posiada parking.
Bardzo dobry dojazd. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości 1 km od trasy szybkiego ruchu S1. Bardzo dobre połączenie z A1, A4 oraz DK 94.
W budynku biurowym znajduje się łącznie 17 samodzielnych lokali biurowych, które posiadają własne księgi wieczyste. Lokale o powierzchni od 16 m2 do 650 m2 na jednej kondygnacji.
Lokal biruowy o powierzchni 48 m2, składający się z dwóch pokoi, położony na parterze dwupiętrowego budynku biurowego. Lokal w dobrym stanie technicznym. Na ścianach gładzie, na podłodze panele. Na korytarzu znajdują się sanitariaty oraz jadalnia. Ogrzewanie z kotłowni olejowej.
Polecam i zapraszam do oglądania.
Kontakt:
Niedziółka Anna
PÓŁNOC Nieruchomości Sosnowiec
tel: +48 668 04 55 37
e-mail: aniedziolka@polnoc.pl
Nr licencji: 14297
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń