Kontakt

Lokal – Morzywół

Morzywół zobacz na mapie

799 000 PLN

Cena:
799 000,00 zł
Powierzchnia:
500,00 m2
Cena za m2:
1 598,00 zł
Stan budynku:
Do wykończenia
Rynek:
Pierwotny
Id oferty:
4436/3877/OLS
Opis
Szanowni Państwo Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zaprasza do Morzywołu gmina Gowarczów powiat konecki.. Przy trasie w kierunku Warszawy stoi nowo wybudowany budynek przypominający dworek, który czeka na zagospodarowanie , jest przecudnie wkomponowany w ścianę lasu. Oferujemy Państwu do sprzedaży część działki 241/2  ( po podziale geodezyjnym będzie to powierzchnia około dwóch hektarów od drogi do rzeki ).wraz z istniejącym budynkiem. Nadmienię, ze istnieje możliwość zakupu całego areału o powierzchni  11,41 ha. Ukształtowanie terenu, przepiękny krajobraz, przepływająca przez działkę rzeka Drzewiczka, zapach lasu i błękit nieba, sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek i regenerowanie sił po tygodniach pracy , na przykład jest to super miejsce na prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego. 
Sytuacja prawna jest uregulowana, założona księga wieczysta.
Wszystkich zainteresowanych mających pomysł na wykorzystanie potencjału tej nieruchomości prosimy o kontakt pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.
Czekamy na Państwa propozycje cenowe. Do zobaczenia w Morzywole.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń