Kontakt

Lokal – Opoczno

Opoczno zobacz na mapie

1 663 PLN

Cena:
1 662,50 zł
Powierzchnia:
47,50 m2
Cena za m2:
35,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
7040/3877/OLW
Opis
Budynek STACJA BIZNES 4 kondygnacyjny w centrum OPOCZNA z przeznaczeniem na działalność biurowo- usługową .Wyposażony w windę osobową,centralną klimatyzację . Obok budynku miejsca parkingowe. Wysoki standard wykończenia.
Wolne lokale na II piętrze o powierzchni : 47,5m2, 49m2.
Przeznaczenie: usługi, biura rachunkowe, projektowe, placówki bankowe, finansowe, ubezpieczeniowe, kancelarie prawnicze, gabinety lekarskie, agencje remlamowe, siedziby firm/ oddziału
CENA ZA M2 20ZŁ

Czynsz obejmuje : klimatyzację w sezonie letnim, ogrzewanie w sezonie grzewczym, monitoring, ochrona, woda w pomieszczeniach wspólnych, energia w pomieszczeniach wspólnych, reklama świetlna na zewnątrz budynku w miejscu wyznaczonym, usługę sprzątania w pomieszczeniach wspólnych. Czynsz nie obejmuje faktycznie zużytej energii w wynajmowam lokalu oraz wody w wynajmowanym lokalu- jesli lokal posiada sanitariaty ( rozliczane na podstawie podliczników), infrastruktura teleinformatyczna( umowa z operatorem telefonu/ internetu) w zakresie najemcy.
UWAGA: WYNAJMUJĄCY nie ponosi dodatkowych kosztów z tytułu obsługi biura!
Polecam i zapraszam na prezentacje.

Kontakt:
POK Końskie
Jakubowski Mirosław
tel: +48 793-333-332
Smolarczyk Monika
tel: + 48 533-213-433

e-mail: mjakubowski@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 1674
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń