Kontakt

REDA PARK - lokal użytkowy

Reda, ul. Olimpijska zobacz na mapie

1 600 PLN

Cena:
1 600,00 zł
Powierzchnia:
40,10 m2
Cena za m2:
39,90 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17757/3877/OLW
Opis
Tylko u nas !!!

Oferta w formule BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY !!!

REDA PARK - SEMEKO

Położony na parterze budynku mieszkalno - usługowego

Lokalu użytkowy o powierzchni 41,1m2. Lokal przystosowany jest do prowadzenia działalności usługowo - handlowej np. gabinet medyczny, salon fryzjerski, biuro rachunkowe itp.
Lokal składa się z 5 pomieszczeń (przedpokój/ recepcja, kuchnia ,pomieszczenie socjalne, wc). Bardzo dobry stan techniczny,

dostępne media: woda, prąd, energia elektryczna, alarm.

Opłaty licznikowe wg. zużycia.

Przy lokalu znajdują się bezpłatne miejsca postojowe, możliwość dojazdu pod lokal.

Osiedle Reda Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z parkiem miejskim, jednocześnie niedaleko szkół, przedszkoli, żłobka, sklepów i punktów usługowych.

Osiedle bardzo zadbane z liczną roślinnością. Serdecznie zapraszam na prezentację.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń