Kontakt

Mieszkanie w Ełku ul. Piwnika Ponurego 6

Ełk, mjr. Jana Piwnika "Ponurego" zobacz na mapie

260 000 PLN

Cena:
260 000,00 zł
Powierzchnia:
40,40 m2
Cena za m2:
6 435,64 zł
Rok budowy:
1991
Liczba pięter:
4
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
117555/3877/OMS
Opis
SPRZEDANE!

PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,4m2, zlokalizowane na III piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Piwnika Ponurego 6 w Ełku.

MIESZKANIE składa się z:
- salon z wyjściem na balkon;
- 1 sypialnia;
- odrębna kuchnia;
- łazienka z WC.

Do mieszkania przynależy również PIWNICA.

Mieszkanie DO REMONTU.

Ekspozycja okien - północ - wschód.

CZYNSZ administracyjny lokalu mieszkalnego spółdzielni mieszkaniowej wynosi 408,00 w tym: opłaty administracyjne, zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy. Dodatkowo płatne: energia elektryczna, woda oraz opłata za gospodarowanie odpadami.

CENA lokalu mieszkalnego wynosi 260.000,00zł (6435.64zł/m2).
Dostępność mieszkania w terminie do uzgodnienia.

W OKOLICY:
- szkoła podstawowa;
- przedszkola;
- przychodnia;
- apteka;
- kościół;
- markety i sklepy osiedlowe;
- place zabaw oraz Ogród Sensoryczny dla dzieci;
- przystanki MZK itp.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Aneta Mulewska
+48 513 899 633
amulewska@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń