Kontakt

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem

Legnica

220 000 PLN

Cena:
220 000,00 zł
Powierzchnia:
51,10 m2
Cena za m2:
4 305,28 zł
Rok budowy:
1920
Liczba pięter:
3
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
100538/3877/OMS
Opis
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego usytuowanego na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej w dzielnicy Kartuzy.

Mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy, składa się z:
-> salonu/pokoju dziennego
-> sypialni z balkonem
-> kuchni wraz z wyposażeniem
-> łazienki
-> przedpokoju

W mieszkanie będącym przedmiotem oferty wykonano generalny remont, w którym dokonano wymiany wszystkich instalacji (wodno-kanalizacyjne, energetyczne), zamontowano nowe okna PCV, wymieniono podłogi oraz zrealizowano pozostałe prace wykończeniowe. Pomieszczeniem wymagającym obecnie dodatkowych lecz niewielkich prac jest łazienka, w której rozwiązanie "wanna czy prysznic?" pozostawiono do decyzji nowego nabywcy. Co ważne, pozostałe pomieszczenia są gotowe do umeblowania i zamieszkania, a wygodny balkon w klasycznej formie z pewnością ułatwi popołudniowy lub wieczorny relaks.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz umówienia się na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń