Kontakt

REZERWACJA! Mieszkanie w Centrum Legnicy -1 piętro

Legnica

275 000 PLN

Cena:
275 000,00 zł
Powierzchnia:
64,50 m2
Cena za m2:
4 263,57 zł
Liczba pięter:
3
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Otwarta
Winda:
tak
Id oferty:
99801/3877/OMS
Opis
REZERWACJA! Wyjątkowe mieszkanie w Centrum - 1 piętro - winda - teren częściowo ogrodzony - miejsca parkingowe - niskie koszty utrzymania

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Centrum Legnicy. Nieruchomość o powierzchni 64,5 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Lokal położony jest na 1 piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy, z nowo dobudowaną częścią budynku, w której znajduje się winda. Teren budynku jest częściowo ogrodzony, z bramą wjazdową na pilota. Mieszkanie jest środkowe, ciche i słoneczne, jeden pokój znajduje się od strony północnej, co zapewnia latem przyjemny chłód. Drzwi antywłamaniowe, stolarka okienna drewniana, ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z kotłowni budynku -piec gazowy.
W cenie mieszkania pozostaje większość mebli wraz ze sprzętem AGD (lodówka, piekarnik, okap, płyta indukcyjna, zmywarka, pralka).

Czynsz: 400 zł (fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, zaliczka na ogrzewanie, wodę oraz wywóz nieczystości)
Coroczne zwroty z tytułu ogrzewania

Zapraszam na wirtualny spacer po nieruchomości: https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VV4Z2

Cena: 275 000 zł (do negocjacji)

Istnieje możliwość wynajmu miejsca parkingowego na ogrodzonym terenie sąsiadującym z posesją.

Zapraszamy na prezentację!

Kontakt:
Patrycja Walas
PÓŁNOC Nieruchomości Legnica
ul. Rycerska 2, 59-220 Legnica
tel: +48 534 335 447
e-mail: pwalas@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń