Kontakt

2-pokojowe mieszkanie -Śródmieście

Radom zobacz na mapie

239 000 PLN

Cena:
239 000,00 zł
Powierzchnia:
47,00 m2
Cena za m2:
5 085,11 zł
Liczba pięter:
10
Piętro:
6
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Winda:
tak
Id oferty:
114012/3877/OMS
Opis
Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47m2. Jest ono częściowo wyremontowane: położone są gładzie, wymieniona jest instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Są już zainstalowane nowe gniazdka, nowe drzwi wewnętrzne. Okna PCV.
6 piętro - widok na Park.
Mieszkanie do własnej aranżacji, posiada duży potencjał dla Kupującego.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Na piętrze są 2 windy. W pobliżu znajduje dużo zieleni - Park Kościuszki, pełna infrastruktura, restauracje, kluby, Galeria Słoneczna, urzędy.

Bardzo ważnym atutem tej nieruchomości jest brak piecyka gazowego.

Czynsz wynosi tylko 440zł.
Stan prawny: wyodrębniona własność, księga wieczysta.

To mieszkanie jest idealne pod inwestycję lub dla pary.

Zapraszam do oglądania.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń