Kontakt

Duże mieszkanie z garażem

Słupsk zobacz na mapie

348 000 PLN

Cena:
348 000,00 zł
Powierzchnia:
121,70 m2
Cena za m2:
2 859,49 zł
Rok budowy:
1930
Liczba pięter:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Widna
Ogród:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
100417/3877/OMS
Opis
Mieszkanie położone na parterze w czterorodzinnej kamienicy w przedwojennej dzielnicy Słupska. Mieszkanie w pełni rozkładowe z dużym przestronnym przedpokojem. Jest to lokal posiadający ogrzewanie miejskie co należy do rzadkości w kamienicach. Układ mieszkania i jego możliwości zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

W cenie mieszkania oferowany jest własnościowy garaż ( osobna kw) o powierzchni 23,34 mkw dający możliwość swobodnego parkowania dwóch samochodów. Spory balkon z którego można bezpośredniego zejścia do ogrodu. Wszystkie instalacje w lokalu zostały wymienione na nowe.

Oferta bezpośrednia.koszty obsługi biura pokrywa sprzedający.

W najbliższym czasie planowany jest przez wspólnotę remont dachu i odnowienie klatki schodowej. Jeżeli poszukujecie ciekawe mieszkania w dobrej dzielnicy , świetnie skomunikowanego z centrum to jest to nieruchomość dla Ciebie!!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń