Kontakt

Działka inwestycyjna

Rybnik zobacz na mapie

1 350 000 PLN

Cena:
1 350 000,00 zł
Powierzchnia działki:
6 792,00 m2
Cena za m2:
198,76 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Usługowa
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
41467/3877/OGS
Opis
Posiadam w swojej ofercie, nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 67,92 arów.
Działka jest  położona w 1-szej linii zabudowy, przy Drodze Regionalnej Pszczyna - Racibórz, bezpośrednio przy rondzie na wysokości zjazdu Chwałowice - Centrum. 

W OFERCIE:
Grunt o nieregularnym kształcie, nieogrodzony, w doskonałej lokalizacji może zapewnić łatwy dojazd potencjalnych klientów oraz dostawców.
Do centrum miasta - 5 min ( ok 3 km )

STATUS NIERUCHOMOŚCI:
Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ma status 4/1U - tereny zabudowy usługowej.

MEDIA:
 woda, gaz, prąd, kanalizacja.

POŁOŻENIE:
Działka usytuowana przy Drodze Regionalnej Pszczyna - Racibórz, bezpośrednio przy rondzie na wysokości zjazdu Chwałowice - Centrum. Idealne miejsce dla każdego inwestora szukającego dobrej lokalizacji na "swój biznes".

Zapraszam na prezentację i do współpracy.
Barbara Olejnik- 509 481 021
bolejnik@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń