Kontakt

Budynek handlowo-usługowy Hotel Restauracja

Wodzisław Śląski zobacz na mapie

3 200 000 PLN

Cena:
3 200 000,00 zł
Powierzchnia:
750,00 m2
Powierzchnia działki:
3 100,00 m2
Cena za m2:
4 266,67 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Willa
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
1307/3877/OOS
Opis
Budynek Handlowo-Usługowy zlokalizowany w miejscowości Wodzisław Śląski.

Budynek posiada powierzchnię 750m2 i jest umiejscowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 31arów, dodatkowo do wykorzystania garaż o powierzchni około 100m2.
Aktualnie budynek przystosowany do pełnienia funkcji jako dom przyjęć z pokojami noclegowymi dla gości:
- sala 1 (272m2),
- sala 2 (71m2),
- 6 pokoji dla gości,
- duża kuchnia z pomieszczeniami technicznymi,
- parking

Budynek posiada osobne wejścia do każdej części jak również niezależne łazienki. Dzięki czemu ułatwione będzie przekształcenie budynku do pełnienia innych funkcji zgodnych z wolą inwestora. Z powodzeniem można zwiększyć ilość pokoi na wynajem, czy też utworzyć gabinety lekarskie, ewentualnie rozbudować strefę kuchenną i skupić się na cateringach albo też daniach na wynos. Wszystko zależy od kreatywności inwestora.
Budynek znajduje się bezpośrednio przy drodze łączącej Wodzisław Śląski z autostradą A1, także dojazd z okolicy jest szybki i sprawny.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie kredytów, bez kosztów.
Oferta z klauzulą wyłączności.

Zapraszam serdecznie na prezentację
Adrian Szeliga 880-706-002

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń