Kontakt

Dom – Łaziska

Łaziska zobacz na mapie

780 000 PLN

Cena:
780 000,00 zł
Powierzchnia:
186,00 m2
Cena za m2:
4 193,55 zł
Powierzchnia użytkowa:
136,00 m2
Powierzchnia działki:
1 244,00 m2
Rok budowy:
2004
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36996/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący położony w Łaziskach niedaleko Bolesławca.

Do dyspozycji nowego Nabywcy w pełni zagospodarowana działka o powierzchni 1250 m2, na której posadowiony jest dwukondygnacyjny budynek mieszkalny wraz z garażem w bryle budynku oraz dodatkowy garaż wolnostojący dwustanowiskowy.

Wewnątrz na dwóch kondygnacjach do dyspozycji nowego Nabywcy komfortowy salon z kominkiem, wyposażona w meble oraz sprzęt AGD otwarta kuchnia, cztery pokoje, jasna łazienka z prysznicem i wanną, dwie garderoby oraz kotłownia. Z salonu wykonano wyjście na taras o powierzchni 40 m2. Wyjście do garażu zapewniono zostało z wnętrza budynku.

Ogrzewanie budynku za pomocą kotła olejowego oraz kominka.

Niebywałą zaletą tej nieruchomości jest doskonale wykorzystana przestrzeń wewnątrz, dbałość o szczegóły w wykonaniu. Podłogi wykończone zostały gresem i parkietem dębowym. Dach pokryty dachówką ceramiczną, okna plastikowe antywłamaniowe z bezpiecznymi szybami.

Posesja wokół domu stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku. W pobliżu znajduje się przystanek, przedszkole, kościół, sklep.

Jest to oferta dla wymagających osób szukających wygodnego, a razem zacisznego miejsca blisko centrum miasta.

Zapraszamy na prezentację:
Agent Nieruchomości Sylwester Paluch, tel. 883 356 475, email: spaluch@polnoc.pl

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 12

Oferujemy przeprowadzenie bezpiecznej transakcji zakupu oraz bezpłatną ocenę zdolności kredytowej.

Kontakt do specjalistów finansowych: Sylwia Szczepaniak, tel. 512 490 669, Erwina Król, tel. 882 010 787

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń