Kontakt

Dom – Płóczki Górne

Płóczki Górne zobacz na mapie

600 000 PLN

Cena:
600 000,00 zł
Powierzchnia:
453,00 m2
Cena za m2:
1 324,50 zł
Powierzchnia użytkowa:
453,00 m2
Powierzchnia działki:
14 300,00 m2
Rok budowy:
1930
Liczba pokoi:
10
Stan budynku:
Do wykończenia
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
36794/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość „siedlisko wiejskie” położone w otoczeniu łąk, lasów i wzgórz w Płuczkach Górnych w gm. Lwówek Śląski. Na zadrzewionej działce o pow. 0,31 ha znajduje się 10 pokojowy budynek mieszkalny wraz z wolnostojącym budynkiem stodoły. Z posesją graniczy druga działka rolna (w cenie oferty) o powierzchni 1,12 ha na której znajduje się łąka.

Nieruchomość położona jest w otoczeniu przyrody wśród łąk, lasów i wzgórz w izolacji od najbliższego sąsiedztwa. Budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym pochodzi z lat 30-tych (dawna zabudowa łużycka) i aktualnie jest w trakcie remontu. Budynek posiada 10 pokoi mieszkalnych i został wybudowany z cegły pełnej i kamienia. Projekt przebudowy przewiduje na parterze kuchnię, jadalnię, salon wraz z salą kominkową i łazienką. Na piętrze znajduje się sześć sypialni, korytarz, łazienki. Na poddaszu do dyspozycji będą trzy pokoje, dwie łazienki i kuchnia. Dużą atrakcją jest stary piec chlebowy, który można będzie wykorzystać do własnych wypieków. Woda użytkowa pochodzi z własnej studni znajdującej się na posesji, a ścieki odprowadzane są do szamba. Nad parterem są stropy ceglane (stropy Kleina), natomiast nad piętrem stropy drewniane. Pod częścią budynku znajduje się niewielka piwnica. Z zewnątrz dobudowane są 2 wykusze powiększające i doświetlające przestronny parter.
W trakcie prowadzonego remontu (dostępny projekt i dziennik budowy) wykonano remont dachu (nowa dachówka ceramiczna, ocieplone połacie dachu), częściowo wymieniono stolarkę okienną na nową, wymurowano 2 nowe kominy (jeden dla pieca centralnego ogrzewania, drugi do kominka), częściowo położono nowe instalacje (kanalizacyjna, wodociągowa, elektryczna, centralne ogrzewanie, system rekuperacji).

Oferta skierowana do osób pragnących zamieszkać z dala od zgiełku dużego miasta, w otoczeniu przyrody.
Jest to także idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej : agroturystyka, restauracja z noclegami, ekologiczne gospodarstwo, winnica itp. Zapraszamy.

Agent Nieruchomości Wojciech Kuźnik, tel. 883 356 478

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 12

Oferujemy przeprowadzenie bezpiecznej transakcji zakupu oraz bezpłatną ocenę zdolności kredytowej.

Kontakt do specjalistów finansowych: Sylwia Szczepaniak, tel. 512 490 669, Erwina Stańczyszyn, tel. 882 010 787

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń