Kontakt

ZACISZNE MIEJSCE !

Bielowicko zobacz na mapie

107 000 PLN.

Cena:
107 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 420,00 m2
Cena za m2:
75,35 zł
Szerokość działki (mb.):
23,50 m
Długość działki (mb.):
60,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Częściowe
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37744/3877/OGS
Opis
Mamy do zaoferowania atrakcyjną działeczkę budowlaną, o powierzchni 1420 mkw, położoną w zacisznym miejscu niedaleko gór.

Nieruchomość o kształcie prostokąta, o wymiarach 23,5 m/60 m.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, grunt znajduje się w terenie zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej, bądź usługowo mieszkaniowej.

MEDIA: woda, prąd, gaz, brak kanalizacji w tym rejonie.
Działka posiada dostęp do gminnej drogi publicznej- asfalt.
LOKALIZACJA:szybki dojazd do ościennych miast tj Bielsko-Biała, Cieszyn

Polecamy profesjonalne wsparcie przy załatwieniu kredytu bankowego, bez kosztów.

Serdecznie zapraszam na prezentację

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń