Kontakt

Działka w Czyżowicach

Czyżowice, ul. Dworcowa zobacz na mapie

98 000 PLN

Cena:
98 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 230,00 m2
Cena za m2:
79,67 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Trójkąt
Id oferty:
42896/3877/OGS
Opis
Mam przyjemność zaprezentować Państwu grunt budowlany, położony w Czyżowicach. Działka o powierzchni 1230 mkw. znajduję się na płaskim terenie.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Nieruchomość znajduję się w Czyżowicach przy ulicy Dworcowej. W otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Działka usytuowana jest w 1-szej linii zabudowy.
Idealny dojazd do miast ościennych takich jak Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz. Do autostrady A1 mamy zaledwie 15 minut.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Prąd i woda w drodze.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
W bliskim otoczeniu działki znajduję się Żabka, Bank, dworzec PKP.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Jakub Fibic - 604 217 907
jfibic@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Sp. z o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń