Kontakt

Działka siedliskowa w Liskach z potencjałem

Liski zobacz na mapie

450 000 PLN

Cena:
450 000,00 zł
Powierzchnia działki:
6 600,00 m2
Cena za m2:
68,18 zł
Szerokość działki (mb.):
35,00 m
Długość działki (mb.):
177,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Częściowe
Przeznaczenie działki:
Siedliskowa
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
40780/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości Ełk ma przyjemność zaprezentować urzekające siedlisko na Mazurach.

Nieruchomość zlokalizowana jest w turystycznej wsi Liski, gm. Stare Juchy, jedynie 16 km od Ełku, na uboczu wsi gwarantując piękne widoki Mazur Garbatych jak również odpoczynek od zgiełku miast.
Jest to również bardzo dobry punkt wypadowy do okolicznych miejscowości tj. Giżycka, Mikołajek czy Augustowa oraz do wycieczek nad Biebrzę , Suwalszczyznę czy Wielkich Jezior Mazurskich.
W okolicy znajduje się kilka jezior z czego najbliższe położone są w odległości 470 i 870m w linii prostej.
Odległość do zagospodarowanej plaży gminnej nad jez. Garbas to tylko 930m.

Na zdjęciach przedstawiona jest wizualizacja oraz rzuty budynku, którego projekt przygotowywany jest na indywidualne zamówienie.
5 pokoi z odrębnymi łazienkami, salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią umożliwią całoroczne zamieszkiwanie jak również najem pokoi dla wczasowiczów.
Zabudowania gospodarcze idealnie nadają się do prowadzenia działalności usługowo-turystycznej jako restauracja do obsługi okolicznych mieszkańców i turystów.
Uroczym dodatkiem do całości oferty jest bez wątpienia piwniczka, która może stanowić jako pomieszczenie spiżarni lub jako pomieszczenie do przechowywania win oraz innych napojów chłodzących.

Złożony został wniosek o wydanie warunków zabudowy na części działki za budynkami gospodarczymi. Zatem budowa domu będzie mogła być realizowana w dalszej części od drogi.

MEDIA:
Woda z własnej studni głębinowej - istnieje możliwość przyłączenia do sieci gminnej.
Kanalizacja - brak - istnieje możliwość przyłączenia do sieci gminnej.
Energia elektryczna na działce.

Dzięki zaprojektowanej i budowanej już drodze ekspresowej "Via Baltica" z Warszawy do Ełku i dalej do Suwałk oraz Tallinna w Estonii skróci się czas dojazdu do nieruchomości z centrum Polski poprzez węzeł "Ełk-Wschód".

Zapraszam do wirtualnego spaceru 360 stopni.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
+876 21 21 21
ldabkowski@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń