Kontakt

Idealne działki nad morzem!!!

Słajszewo zobacz na mapie

119 000 PLN.

Cena:
119 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 079,00 m2
Cena za m2:
110,29 zł
Szerokość działki (mb.):
25,00 m
Długość działki (mb.):
44,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39589/3877/OGS
Opis
Prezentuję Państwu cztery działki położone w gminie Słajszewo, będące starą wsią szlachecką.
Od morza dzieli ją odległość 4 km, a 24 km od znanej wszystkim miejscowości Łeba.

Trzy z nich usytuowane w pierwszej linii zabudowy, do czwartej dojazd drogą wewnętrzną- utwardzoną.
Dwie z tych nieruchomości leżą w pobliżu rzeki CHEŁST, tym samym więc, szum wody przy porannym śniadaniu, czy miłym wieczorze może dać dodatkowe ukojenie w postaci spokoju, w tym przepięknie obdarzonym naturą miejscu, z dala od miejskiego gwaru.

Oferta kierowana jest dla klienta indywidualnego, który ceni sobie spokój, naturę i bliskość morza Bałtyckiego, z przepiękną, czystą, szeroką, uznawaną za jedną z piękniejszych plaż w Polsce, jak i dla inwestora, który pozwoli sobie na inwestycję w domki sezonowe na wynajem.

MEDIA: prąd, woda.
LOKALIZACJA: dobra- do pobliskiej Łeby-24 km, do Trójmiasta ok 80 km.

Oferta z klauzulą wyłączności.

Polecamy profesjonalne wsparcie, przy załatwieniu kredytu bankowego, bez kosztów.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Zapraszam na prezentację i do współpracy.
Barbara Olejnik- 509 481 021

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń