Kontakt

Atrakcyjny teren pod szeregówki - Sandomierz

Sandomierz, ul. Krukowska zobacz na mapie

1 500 000 PLN

Cena:
1 500 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 022,00 m2
Cena za m2:
496,36 zł
Szerokość działki (mb.):
100,00 m
Długość działki (mb.):
30,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42137/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości, Oddział w Sandomierzu, ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny teren, który obejmuje 11 działek pod zabudowę szeregową na osiedlu Kruków w Sandomierzu. Działki są objęte MPZP i są oznaczone jako teren 7 MN , dla którego przewiduje się lokalizację budynków mieszkalnych jako szeregowych. Do sprzedaży przeznaczonych jest pas 11 działek od strony ulicy Krukowskiej . Inwestor ma również możliwość zakupu kolejnych 11 działek od strony ulicy Pallotyńskiej . Wskaźnik intensywności zabudowy dla terenów 7 MN jest korzystny i wynosi od 0,3 do 1,0 . Podkreślenia wymaga, że podstawowe przeznaczenie terenów osiedla Kruków jest pod zabudowę jednorodzinną. Działki mają regularny kształt prostokąta o wymiarach 8-7 x 30 metrów. Ukształtowanie terenu i ekspozycja wschód-zachód zapewniają dobre nasłonecznienie działek . Dojazd do działek jest drogą asfaltową od strony ulicy Pallotyńskiej a docelowo będzie od ulicy Krukowskiej. Pełne uzbrojenie terenu , niska zabudowa, duża ilość zieleni i niewielka odległość od centrum Sandomierza podnoszą atrakcyjność tego miejsca. Cena podana w ofercie jest ceną netto i do negocjacji a kupujący otrzyma fakturę i będzie mógł odliczyć VAT.
Zapraszamy do składania ofert i kontaktu z biurem w przypadku pojawienia się pytań.
Ryszard Latawiec tel.603 972 656
email: rlatawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń