Kontakt

Tarnobrzeg - Zakład usługowo-produkcyjny

Tarnobrzeg, ul. Fabryczna zobacz na mapie

2 500 000 PLN

Cena:
2 500 000,00 zł
Powierzchnia:
10 365,00 m2
Powierzchnia działki:
10 889,00 m2
Cena za m2:
241,20 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
1403/3877/OOS
Opis
Północ Nieruchomości, Oddział w Sandomierzu, ma przyjemność zaprezentować  do sprzedania lub  wynajęcia długoterminowego zakład usługowo-produkcyjny, który  ma siedzibę w Tarnobrzegu przy ulicy Fabrycznej i działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością . Przedmiot sprzedaży stanowi zbycie 100 %  udziałów  w spółce wraz  z majątkiem . Możliwe  jest też samo  wydzierżawienie obiektu lub części w ramach najmu długoterminowego na minimum 5 lat.
W skład nieruchomości wchodzą działki 997/3,999/1 o łącznej powierzchni 10365 m² stanowiące własność spółki  i działka 958/9 o powierzchni 524 m² , którą spółka użytkuje od ponad 20 lat i obecnie jest stroną w postępowaniu o zasiedzenie.    Zgodnie ze STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO MIASTA TARNOBRZEGA ww. działki tworzą teren o symbolu 19 U/P,  który   jest przeznaczony na prowadzenie aktywności gospodarczej .  Na terenach  U/P dopuszcza się również  funkcje uzupełniające jak : pomieszczenia biurowe, mieszkania służbowe, stacje paliw, urządzenia infrastruktury technicznej, drogi, zieleń. Obiekt znajduje się w otoczeniu lasu i ogródków działkowych  co daje możliwość  prowadzenia produkcji niezakłócającej funkcjonowania mieszkańcom. Odnośnie sprzedaży samej nieruchomości  oferta  dotyczy  gruntu i budynków , które się na nim znajdują . Budynek biurowo-administracyjny ma powierzchnię  ok. 580 m2 i mieści w sobie 16 pomieszczeń biurowych,  w tym dwie duże sale konferencyjne, ubikacje,  szatnie i  własną kotłownię, która  jest  opalana ekogroszkiem. Wiata  o powierzchni około 145 m ²,  budynek garażowo-magazynowy w kształcie litery  L  o powierzchni  około 900 m2 , który  jest wykorzystany  jako  boksy magazynowe, halę garażową , pomieszczenia produkcyjne, techniczne i  szatnie.
Ponadto na działce są  dwa małe budynki : portierni i dawnej stacji paliw o powierzchni ok. 40 m² każdy.
Zakład posiada wszystkie media tj. wodę, kanalizację, prąd, gaz.
Dodatkowym atutem tego obiektu   jest bardzo dobry dojazd i  duży plac o powierzchni około 3600  m², który jest wyłożony betonowymi płytami drogowymi co umożliwia prowadzenie  różnej działalności.
Cena netto dla najmu długoterminowego całej nieruchomości  z  minimalnym okresem 5 lat  wynosi 20000 zł  i jest do negocjacji. Możliwe jest też wynajęcie części obiektu.
Zapraszamy do składania ofert i kontaktu z biurem w przypadku pytań , Ryszard Latawiec tel 603 972 656

email. rlatawiec@polnoc.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń