Kontakt

Sandomierz - działka siedliskowa

Sandomierz zobacz na mapie

1 911 000 PLN

Cena:
1 911 000,00 zł
Powierzchnia działki:
27 300,00 m2
Cena za m2:
70,00 zł
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
41840/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości Oddział w Sandomierzu ma przyjemność zaprezentować działkę siedliskową znajdującą się w Kobiernikach Dworskich należących do gminy Samborzec, ale w bezpośrednim sąsiedztwie Sandomierza - działka graniczy z terenem miasta Sandomierz.
LOKALIZACJA: Nieruchomość gruntowa,która znajduje się w Kobiernikach Dworskich w powiecie sandomierskim jest położona w bliskiej odległości od centrum Sandomierza , ok. 2,5 km od głównych miejsc stanowiących największe atrakcje turystyczne królewskiego grodu. Ze względu na duże walory turystyczne Sandomierza i bliskość sandomierskiej starówki, działka idealnie nadaje się pod agroturystykę .
DZAŁKA: Działka siedliskowa o powierzchni 2,73 ha z dużym potencjałem inwestycyjnym. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o wymiarach 18,52 x 6,52 metrów , który jest podzielony na dwie części : socjalno -biurową i magazynowo-garażową. Na chwilę obecną dojazd do działki jest drogą asfaltową od strony Rokitka a następnie drogą żwirową. W planach geodezyjnych dojazd do działki jest od ulicy Partyzantów przez działkę 441 należącą do gminy Samborzec.
Na działce jest utwardzona droga wewnętrzna z małym placem stanowiącym podjazd przy budynku. Powierzchnia podjazdu i drogi wewnętrznej wynosi około 5 arów. Działka stanowi użytki rolne klasy RIII a i RIII b. Droga wewnętrzna , która biegnie od bramy wjazdowej do budynku gospodarczego dzieli działkę na dwie nierówne części. Większa część po lewej stronie drogi idąc od bramy wjazdowej w kierunku budynku gospodarczego ma kształt prostokąta i częściowo jest porośnięta młodym sadem morelowym. Z uwagi na jakość gleby, pochylenie terenu i południowo-zachodnią ekspozycję, teren ten nadaje się na winnicę.
Od południa, granicę działki stanowi niewielki strumyk, który można wykorzystać do założenia stawu podobnie jak to ma miejsce na sąsiedniej posesji 230 . Działka jest uzbrojona, doprowadzony jest prąd i posiada własne ujęcie wody ( studnię). Gaz, woda z wodociągu miejskiego dostępne z ulicy Partyzantów.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu ,
Ryszard Latawiec -Dyrektor oddziału
tel 603 972 656 e-mail : rlatawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń