Kontakt

Działka budowlana z widokiem na dolinę

Bochnia zobacz na mapie

265 000 PLN

Cena:
265 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 430,00 m2
Cena za m2:
185,31 zł
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
44048/3877/OGS
Opis
Szukasz idealnego miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu? Zobacz tę ofertę!
Sprzedamy działkę o powierzchni 14,30 arów, położoną w Bochni przy ulicy Franciszka Bujaka. Działka ma kształt prostokąta o bokach 33 m x 53m x 22 m x 57 m, w połowie porośniętą zagajnikiem. Jest nachylona na północny zachód, co zapewnia piękny widok na dolinę potoku Gróbka. Działka znajduje się w strefie ochrony krajobrazowej, co gwarantuje spokój i harmonię z naturą.
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Możesz wybudować dom o maksymalnej wysokości 10 m i wskaźniku zabudowy do 30% działki. Intensywność zabudowy wynosi od 0,1 do 0,4, co daje dużą swobodę w projektowaniu.
Uzbrojenie :  prąd , gaz, wodociąg i kanalizacja są w odległości około 100 m. Dojazd do działki jest drogą utwardzoną 110 m (udział) i służebnością przejazdu szerokości 4 m na odcinku ok 100 m.
W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone . 
Odległości: przystanek autobusowy: ok 200 m ( autobus miejski oraz busy) , do Centrum Bochni ok 2,5 km , do obwodnicy Bochni ok 1,5 km . 
Działka jest oferowana przez Biuro Nieruchomości, które zapewnia profesjonalną obsługę i pomoc w załatwianiu formalności.
Wynagrodzenie dla biura płaci tylko sprzedający.
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji działki i skorzystania z naszej oferty kredytowej.
Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swój termin!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń