Kontakt

Lokal – Chełm, ul. Lubelska

Chełm, ul. Lubelska zobacz na mapie

344 119 PLN

Cena:
344 119,00 zł
Powierzchnia:
104,31 m2
Cena za m2:
3 299,00 zł
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4810/3877/OLS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich przedstawia nową  ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 104,31m², zlokalizowanego w sercu Chełma przy ulicy Lubelskiej 17.
Umowa podpisana na wyłączność,
Ogromnym atutem jest lokalizacja.
Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście przez co jest  idealnym miejscem dla różnorodnych przedsięwzięć, takich jak sklepy, restauracje czy usługi medyczne i biurowe.' gabinety, kancelarie prawnicze  w związku z lokalizacją sądu w pobliżu itd.  Centralne położenie gwarantuje łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców, jak i potencjalnych klientów z innych części miasta.
Lokal składa się z trzech głównych pomieszczeń oraz trzech łazienek, co umożliwia elastyczne dostosowanie go do różnorodnych potrzeb biznesowych. Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na dwa odrębne lokale, dzięki dwóm osobnym wejściom.
Na terenie działki dostępne są miejsca parkingowe, co z pewnością ułatwi obsługę klientów. Dodatkowo, teren jest ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo i prywatność.
Lokal jest podłączony do miejskiej sieci ogrzewania MPEC, co gwarantuje efektywne i komfortowe warunki pracy przez cały rok.
Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego lokalu o powierzchni 94m², co otwiera dodatkowe perspektywy rozwoju działalności.
Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości. Ta oferta to doskonała szansa na rozpoczęcie lub rozwinięcie własnej działalności w centralnej lokalizacji Chełma. Do każdego z lokali przynależy procentowy udział własności w działce , przydzielone są miejsca parkingowe.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy na prezentację i zachęcamy do kupna.
Wszystkich szczegółowych informacji udzielimy pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń