Kontakt

Lokal – Opoczno, ul. Kolberga

Opoczno, ul. Kolberga zobacz na mapie

499 000 PLN

Cena:
499 000,00 zł
Powierzchnia:
340,00 m2
Cena za m2:
1 467,65 zł
Rynek:
Pierwotny
Id oferty:
4547/3877/OLS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zaprasza do Opoczna na ulicę Kolberga. znajduje się tam działka o powierzchni  1102 m2 zabudowana budynkiem parterowym o powierzchni użytkowej 296 m2. Budynek niepodpiwniczony z poddaszem nieużytkowym, murowany z betonu komórkowego, stropy żelbetowe, dach o konstrukcji drewnianej kryty blachodachówką. Stolarka okienna plastikowa, drzwi drewniane, na podłogach terakota, na ścianach gładzie gipsowe.
według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego tereny te przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną z towarzyszeniem usług nieuciążliwych. bardzo dobre miejsce pod przedszkole, gastronomię, handel , gabinety lekarskie itd.
W budynku znajduje się instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna. Działka ogrodzona.
Wszystkich mających pomysł na zagospodarowanie tego lokalu zapraszamy na prezentację i zachęcamy do kupna.
Czekamy na Państwa propozycje cenowe pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń